Modele zamków do sklejania

Wielkość makiety po złożeniu: Zamek NR 1: WYS. 7,5 cm, Szer. 5 cm, dł. 6,5 cm; Zamek NR 1: WYS. 6 cm, Szer. 3 cm, dł. 3 cm. Kartonowa makieta zamków do samodzielnego wycinania i sklejenia zaprojektowana przez Sylwię Serwin. Sklejony średniowieczny Zamek z basztą na makietę w skali H0 lub TT. Wymiary zamku u podstawy: 15, 3 x 16, 5cm, wysokość do zdobyciu najwyższego dachou 13cm.

średnica baszty 5cm-wysokość 16, 5cm. Świetnie nadaje się do pour miniaturek je zimowych miasteczek NP. w przezroczystych bombkach. Zestaw Składa się z 2. un arkuszy. Nikt jeszcze nie Napisał recenzji do Tego produktu. Bądź Pierwszy i napisz recenzję. W oynatıcı Jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy kupujący ma Prawo zlecenia sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa Prawna Kodeks cywilny). Reklamacja z tytułu rękojmi Może zostać złożona w formie elektronicznej na adres reklamacje@e-mdk.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedającego. Kupujący ma Prawo żądać obniżenia Toscane Albo odstąpienia OD umowy, Chyba że sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni Produkt wadliwy na Wolny OD wad Albo usunie wadę.

Ograniczenie à nie ma zastosowania, Jeżeli Produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sprzedającego Albo Sprzedający nie wymienił produktu na Wolny OD wad, Ani tej Wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 DNI OD daty jej otrzymania. Jeżeli w dostarczony 14 DNI sprzedający nie ustosunkuje się do żądań kupującego, oznacza à, iż uznał Żądania za zasadne. W oynatıcı Gdy realizacja żądań kupującego wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sprzedający. natomiast Wymiary żadnych domków są podane w opisie każdego z Papierów. Koszt wysyłki: OD 16,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu: Kurier POCZTEX-16,00 złOdbiór OSOBISTY-0,00 zł Makiety do samodzielnego sklejenia-ne wyczarowywania magicznych krajobrazów.